Poznaj nasze funkcjonalności

Pozwól im działać 24h/dobę.

Poznaj nasze funkcjonalności

Jesteś Organizatorem? Sprawdź, co zyskasz!

Jesteś Organizatorem?

Płatności online

Kolejki do recepcji lub sekretariatu to Twoja codzienność? Do tego konieczność uzupełniania masy dokumentów? Propozycja Lezio to ograniczenie formalności do minimum. A opłaty za zajęcia pobierzesz online.

Zarządzanie kalendarzem

Pijesz rano kawę i zastanawiasz się, co przyniesie nowy dzień? Pora na nowoczesny, elektroniczny kalendarz dostępny z każdego miejsca oraz urządzenia. Dzięki aplikacji Lezio jeszcze lepiej zaplanujesz swoje zadania, pracę zespołu oraz spotkania z klientami, a także zarządzisz salami oraz zajęciami.

Rezerwacje 24h na dobę

Ty udostępniasz swój kalendarz, a Twoi klienci korzystają z niego, kiedy tylko potrzebują, 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. W każdej chwili uczestnicy kursów mogą sprawdzić, kiedy odbywają się oferowane przez Ciebie zajęcia i dokonać szybkiej rezerwacji.

Baza Klientów

Wszystkie informacje na temat Twoich klientów masz teraz na wyciągnięcie ręki. Dajemy Ci błyskawiczny dostęp do niezbędnych danych kontaktowych, historii zakupów i innych zgromadzonych zbiorów. Wszystko to zorganizowaliśmy tak, aby było dla Ciebie przejrzyste, czytelne i jasne.

Karnety

Zdarza się, że klienci zapominają o karnetach? To generuje dodatkowe trudności. Nie wspominając już o żmudnym procesie zarządzania karnetami. Bierzemy to na siebie. Klient podejmuje decyzję o wyborze pojedynczych zajęć bądź karnetu. Nasz system rozlicza karnet. Nie angażujemy Cię w ten proces. Dajemy Ci za to dostęp do raportów sprzedaży oraz realizacji karnetów.

Narzędzia marketingowe

Lezio ułatwia kontakt z Twoimi klientami i buduje relacje. Pomagamy Ci być w stałym kontakcie z uczestnikami kursów i poznawać ich bieżące potrzeby. Znając ich preferencje, możesz zorganizować dedykowane im dodatkowe zajęcia, zwiększyć liczbę rezerwacji, zapraszać więcej gości na wydarzenia specjalne i wreszcie budować lojalną społeczność klientów.

Jesteś Uczestnikiem? Sprawdź, co zyskasz!

Jesteś Uczestnikiem?

Płatności online

Opłacanie kursów trwa zaledwie kilka minut. U nas każdy kurs opłacisz online, na recepcji podasz wyłącznie swoje dane i szybko udasz się na zajęcia. Bez kolejek, bez papierologii, bez tracenia czasu.

Zajęcia stacjonarne i online

Wydaje nam się, że najlepiej wiesz, jaka forma zajęć jest dla Ciebie odpowiednia. Wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom i dajemy Ci dostęp zarówno do zajęć stacjonarnych, jak i online. Zapewniamy szeroką paletę kursów. Decyzję pozostawiamy Tobie.

Zarządzanie własnym rozwojem

Chcemy wspierać Twój rozwój osobisty. Na początku pomożemy Ci go zaplanować. Ty ustalasz warunki, cele i środki, my służymy dobrą radą. Zapoznaj się z ofertą zajęć w ramach rozwoju osobistego i korzystaj do woli z naszej wiedzy i naszego doświadczenia.

Rezerwacje 24h na dobę

Jesteśmy świadomi, że Twoja codzienność jest dynamiczna i lubi zmiany. Dlatego udostępniamy Ci kalendarz, dzięki któremu zarezerwujesz i odwołasz zajęcia z każdego miejsca i o każdej porze dnia i nocy. Platforma Lezio dostępna jest 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Wybierz dowolny czas i zacznij planowanie własnego rozwoju.

Stały kontakt z prowadzącym

Lezio to nie tylko szeroka oferta kursów. To także miejsce budowania relacji z prowadzącymi zajęcia. Dzięki naszym rozwiązaniom jesteś w stałym kontakcie z instruktorem bądź nauczycielem. Możesz zadawać jeszcze więcej pytań, jak również dowiadywać się o nowych zajęciach i aktualizacjach w harmonogramie.

Dziel się opinią

Chcemy zaprosić Cię do współtworzenia jeszcze lepszej platformy Lezio. Potrzebujemy Twojej opinii. Dzięki Tobie przygotujemy między innymi rankingi prowadzących oraz listę najlepszych kursów. Dzięki Tobie, osoby poszukujące własnej ścieżki rozwoju podejmą jeszcze lepszą decyzję.

logo2023 Lezio Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone